24.08.2016

Qax rayonu üzrə 2016-cı ildə xüsusi istedadlı uşaqların  vaxtından əvvəl I sinfə qəbulu ilə bağlı keçiriləcək müsahibənin QRAFİKİ

Qax rayonu üzrə 2016-cı ildə xüsusi istedadlı uşaqların   vaxtından əvvəl I sinfə qəbulu ilə bağlı keçiriləcək müsahibənin               QRAFİKİ

Sıra №

Uşağın soyadı, adı, atasının adı

Müsahibənin keçiriləcəyi tarix

Qeyd

1

Şıxəmirli Səfər Bəxtiyar oğlu

26.08.2016 14:30

 

2

Məmmədli Günəş Samir qızı

26.08.2016 14:30

 

3

Qocayeva Nərmin Aslan qızı

26.08.2016 14:30

 

4

Əlizadə Əziz Səbuhi oğlu

26.08.2016 14:30

 

5

Bayramlı Zinət Məmməd qızı

26.08.2016 14:30

 

6

Tartaraşvili Tekla Laşa qızı

26.08.2016 14:30

 

7

Zeynalaşvili İrakli Tariyeloviç

26.08.2016 14:30

 

8

Mahmudov Fərrux Rəhman oğlu

26.08.2016 14:30

 

9

İsaqova Nazlıxanım Vəli qızı

29.08.2016

 

10

Musayev Cəsur Fərhad oğlu

29.08.2016

 

11

Rəcəbli Məryəm Rəhman qızı

29.08.2016

 

12

Kərimli Samirə Zaur qızı

29.08.2016

 

13

Novruzlu Nurcan Natiq qızı

29.08.2016

 

14

Rostiaşvili Kaxaber Akakiyeviç

29.08.2016

 

15

Rəcəbli Rafiq Nizami oğlu

29.08.2016

 

16

İsmayılov Emil Rövşən oğlu

29.08.2016

 

17

İsmayılzadə Ehtiram Ceyhun oğlu

29.08.2016

 

18

Emraşvili Anna Tedoyevna

29.08.2016

 

19

Papiaşvili Lekso Mamukayeviç

29.08.2016

 

20

Cavaraşvili Elene İveriyevna

29.08.2016

 

21

Xəlilli Məryəm Hacıömər qızı

30.08.2016

 

22

Məmmədli Fatimə Ceyhun qızı

30.08.2016

 

23

Baxışlı Fatimə Faiq qızı

30.08.2016

 

24

Vəlizadə Nicat Əli oğlu

30.08.2016

 

25

Məmmədli Xədicə Eyvaz qızı

30.08.2016

 

26

Saknelaşvili Monika Condoyevna

30.08.2016

 

27

Lətifli Elnar Elmar oğlu

30.08.2016

 

28

Aslamazaşvili Rati Alik oğlu

30.08.2016

 

29

Otaraşvili Mariam Elqujayevna

30.08.2016

 

30

Balayev Orxan Mətləb oğlu

30.08.2016

 

31

İbrahimli Kamil Ramil oğlu

30.08.2016

 

32

Həsənli Həsən Vüqar oğlu

31.08.2016

 

33

Sərkərli Ayla Malik qızı

31.08.2016

 

34

Diniyeva Zəhra Anar qızı

31.08.2016

 

35

Canaşvili Silviya Mirianovna

31.08.2016

 

36

Abdullayeva Fidan Səxavət qızı

31.08.2016

 

37

Əliyev Valid Qurban oğlu

31.08.2016

 

38

Qasımova Günay Beydullah qızı

31.08.2016

 

39

Kikişvili Anano Amiranovna

31.08.2016

 

40

Süleymanlı Heyran Elvin qızı

31.08.2016

 

41

Abbaszadə Pəri Cavid qızı

31.08.2016

 

42

Aslanlı Yusif İbrahimxəlil oğlu

31.08.2016

 

43

Hacızadə Raul Ramin oğlu

01.09.2016

 

44

Həmidli Bəsti Ramin qızı

01.09.2016

 

45

Qaracayev Şaban Tural oğlu

01.09.2016

 

46

Muminov Ramil Valek oğlu

01.09.2016

 

47

Aslanlı Dərya Tofiq qızı

01.09.2016

 

48

Xəlilli Əsmər Elsevər qızı

01.09.2016

 

49

Mustafalı Ayşəm Asim qızı

01.09.2016

 

50

Berikaşvili Vika İadonovna

01.09.2016

 

51

Papiaşvili Qiorqi Kaxayeviç

01.09.2016

 

52

Heydərli Xədicə Sərxan qızı

01.09.2016

 

53

Muminov Şamil Valek oğlu

01.09.2016

 

54

Poladashvili Qiorqi Meraboviç

01.09.2016

 

55

Məmmədzadə Əhməd Sahib oğlu

02.09.2016

 

56

Həmzəyeva Aytac Zabir qızı

02.09.2016

 

57

Rəşidli Zaman Rüstəm oğlu

02.09.2016

 

58

Qocayev Ömər Zaur oğlu

02.09.2016

 

59

Papiaşvili Anano Temuri qızı

02.09.2016

 

60

Abdullazadə Əli Həsən oğlu

02.09.2016

 

61

Hacıyev Turan Kənan oğlu

02.09.2016

 

62

Rəşidli Aydın Nəsimi oğlu

02.09.2016

 

63

Məmmədov Toğrul Mahir oğlu

02.09.2016

 

64

Hacızadə Qurban Fərid oğlu

02.09.2016

 

65

Tağıyeva Cahan Orxan qızı

02.09.2016

 

66

Məcidzadə Asiman Vüsal oğlu

02.09.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Qax Rayon Təhsil Şöbəsinin metodisti:                              F. Babayeva